SLBL18-2R450G-05-02T
Contact Now
SLBL18-2R450G-05-02T
Category : RF and Wireless Balun
Frequency Range : 2.4GHz ~ 2.5GHz
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Phase Difference : 180° ±10
Package : Tape & Reel (TR)
Series : SLBL
Mfr : Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Insertion Loss (Max) : 1.0dB
Package / Case : 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Impedance - Unbalanced/Balanced : 50 / 50Ohm
Return Loss (Min) : -
Description : BALUN 2450.0MHZ 50/50 0603
Contact Now
RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad