FH40-30S-0.5SV(99)
Contact Now
FH40-30S-0.5SV(99)
  • 1
Packaging : Reel
Product Category : FFC & FPC Connectors
Series : FH40
Pitch : 0.5 mm
Manufacturer : Hirose Connector
Description : FFC & FPC Connectors 30POS 0.50MM SMD CONN FPC VERT