FH23-51S-0.3SHAW(06)
Contact Now
FH23-51S-0.3SHAW(06)
Packaging : Reel
Product Category : FFC & FPC Connectors
Mounting Angle : Right Angle
Contact Plating : Gold
Termination Style : SMD
Current Rating : 300 mA
Number of Positions : 51 Position
Series : FH23
Pitch : 0.3 mm
Product : Board Mount
Manufacturer : Hirose Connector
Description : FFC & FPC Connectors 0.3MM 51 POS R/A SMT NO LEADS, GOLD FLASH