LHLP10TB470M
Contact Now
LHLP10TB470M
Part Number : LHLP10TB470M
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LHLP10TB470M.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LHLP10TB470M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 11 mm
Inductance : 47 µH
DC Resistance (DCR) : 150 mΩ
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 142 In Stock
Applications : Aerospace & defense Test & measurement Mobile phones
Tolerance : 20 %
Current Rating : 1.3 A