LHLP16NB100M
Contact Now
LHLP16NB100M
Part Number : LHLP16NB100M
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LHLP16NB100M.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LHLP16NB100M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 19 mm
Inductance : 10 µH
DC Resistance (DCR) : 19 mΩ
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 544 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Medical Enterprise machine
Tolerance : 20 %
Current Rating : 5.2 A