LHLC10TB104J
Contact Now
LHLC10TB104J
Part Number : LHLC10TB104J
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LHLC10TB104J.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LHLC10TB104J More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 14 mm
Inductance : 100 mH
DC Resistance (DCR) : 240 Ω
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 17 In Stock
Applications : Datacom module Medical Data storage
Tolerance : 5 %
Current Rating : 38 mA
Self Resonant Frequency : 85 kHz