4420P-601-470/181
Contact Now
4420P-601-470/181
Part Number : 4420P-601-470/181
Manufacturer : J.W. Miller / Bourns
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : 4420P-601-470/181.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 4420P-601-470/181 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 10.34 mm
Resistance : 47 Ω
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Filters - EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Qty : 6391 In Stock
Applications : Data center & enterprise computing Body electronics & lighting
Length : 12.95 mm
Termination : Gull Wing
Min Operating Temperature : 10 °C