AEMIF-0805-501M-16-T
Contact Now
AEMIF-0805-501M-16-T
Part Number : AEMIF-0805-501M-16-T
Manufacturer : Abracon
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : AEMIF-0805-501M-16-T.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : AEMIF-0805-501M-16-T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Abracon. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Surface Mount
Height : 1.1684 mm
Current : 300 mA
ESD Protection : No
Attenuation Value : 20 dB
Number of Channels : 1
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Filters - EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Qty : 2321 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Medical Wired networking
Width : 1.1938 mm
Length : 2.0066 mm
Case/Package : 0805
Voltage Rating : 16 V
Case Code (Metric) : 2012
Case Code (Imperial) : 0805
Min Operating Temperature : -40 °C