ESL-ODSK-4-10W-130-DA
Contact Now
ESL-ODSK-4-10W-130-DA
Category : Optoelectronics Lighting Fixtures
Style : Ceiling Mount
Product Status : Active
Package : Box
Series : Occupancy Disk
Wattage : 10W
Bulb Type/Size : 4" Dia
Mfr : ESL Vision
Finish : White
Voltage - Supply : 120VAC