ESL-WFR-4-10W-22750
Contact Now
ESL-WFR-4-10W-22750
Category : Optoelectronics Lighting Fixtures
Style : Ceiling Mount
Product Status : Active
Features : Selectable
Package : Box
Series : Wafer Light
Wattage : 10W
Mfr : ESL Vision
Bulb Type/Size : 4" Dia
Voltage - Supply : 120VAC