P.S-I-81350-24V
Contact Now
P.S-I-81350-24V
Category : Optoelectronics Ballasts, Inverters
Product Status : Active
Mounting Type : Chassis Mount
Package : Box
Series : Ultraviolet UV-C Ballast
Size / Dimension : 4.20" L x 2.25" W x 1.98" H (106.7mm x 57.2mm x 50.2mm)
Mfr : ISL Products International
Voltage - Input : 24VDC
Output : 800mA
Type : CCFL and UV Lamps
Description : 24VDC Ballast for 800mA UVC High
Contact Now
CCFL and UV Lamps Inverter 24VDC Input 800mA Output 4.20" L x 2.25" W x 1.98" H (106.7mm x 57.2mm x 50.2mm) Chassis Mount