AHA224M50B12B-F
Contact Now
AHA224M50B12B-F
Part Number : AHA224M50B12B-F
Manufacturer : Cornell Dubilier Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : AHA224M50B12B-F.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : AHA224M50B12B-F More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Tolerance : 20 %
Case/Package : Radial
Ripple Current : 2 mA
Height - Seated (Max) : 5.4102 mm
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Aluminum Electrolytic Capacitors
Qty : 767 In Stock
Applications : Wired networking Building automation Enterprise projectors
Packaging : Bulk
Capacitance : 220 nF
Life (Hours) : 1000 hours
Voltage Rating : 50 V
Max Operating Temperature : 105 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 905 Ω