TV1625-3R0256-R
Contact Now
TV1625-3R0256-R
Part Number : TV1625-3R0256-R
Manufacturer : PowerStor (Eaton)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TV1625-3R0256-R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TV1625-3R0256-R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Height : 28.4 mm
Schedule B : 8532100000
Voltage Rating (DC) : 3 V
Products Category : Capacitors - Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapa
Qty : 9584 In Stock
Applications : Wearables (non-medical) Connected peripherals & printers Home theater & entertainment
Diameter : 16.5 mm
Capacitance : 25 F
ESR (Equivalent Series Resistance) : 18 mΩ