DSK-3R3H334T-HL
Contact Now
DSK-3R3H334T-HL
Part Number : DSK-3R3H334T-HL
Manufacturer : Elna America
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : DSK-3R3H334T-HL.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : DSK-3R3H334T-HL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Tolerance : 80 %
Termination : SMD/SMT
Voltage Rating : 3.3 V
Max Operating Temperature : 60 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 200 Ω
Products Category : Capacitors - Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapa
Qty : 1862 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Appliances
Packaging : Tape & Reel (TR)
Capacitance : 330 mF
Life (Hours) : 500 hours
Height - Seated (Max) : 2.9972 mm
Min Operating Temperature : -10 °C